عروسی با ما یک بانک بزرگ در زمینه برگزاری مراسم عروسی است و به شما کمک میکند تا در کوتاهترین زمان ممکن مجموعه ای از بهترین خدمات عروسی مانند: باغ و تالار، مزون ها، گلفروشی ها و... را در دسترس داشته باشید تا کمی دستتان برای انتخاب باز باشد ما تمام این خدمات را برای برگزاری هر چه با شکوه تر مراسم عروسی های شما گرد هم جمع کرده ایم :)

نکاتی برای هفته اول ترک سیگار
پزشکی و سلامت
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۷
ادامه مطلب
نکات مهم در خرید جهاز عروسی
ازدواج
دوشنبه ۲۷ فروردین ۹۷
ادامه مطلب
IOS Application
تجربیات استفاده خودتان از خدمات گوناگون این سایت را با دیگران به اشتراک بگذارید
انجمن سایت عــــــروس
مشاهده انجمن
کانال تلگرام
کسب و کارهای جدید
عروسی با ما در زنجان

شهر زنجان مرکز استان زنجان در قسمت شمال غربی ایران قرار دارد که دارای آب و هوایی سرد و کوهستانی می‌باشد و جمعیتی بالغ بر ۵۳۰ هزار نفر دارد. زبان مردم زنجان ترکی آذربایجانی است و به علت اینکه این استان مهاجر پذیر است زبان فارسی هم در آن رواج دارد و مردم زنجان در ادارات، مکان های عمومی و مدارس از زبان فارسی و همچنین در مکالمه های محلی و روزمره خود از زبان ترکی استفاده می‌کنند. شهر زنجان از نظر جمعیتی بیست و ششمین شهر ایران است.

شهر زنجان به دلیل قدمت زیادی که دارد دارای آثار تاریخی زیادی است از جمله آن ها می‌توان به بنای رخت شوی خانه، کاروانسرای سنگی، کاروان سرای دخان، حمام حاج داداش، باغ معین التجار، پل میربهاءالدین و مسجد اسحاق میرزا شاره کرد. در شهر زنجان عمارت های فراوانی نیز وجود دارد که برخی از آنها عمارت ذوالفقاری، عمارت مظفری، عمارت ضیائی و عمارت معینی نام برد که تمام عمارت ها مربوط به دوره قاجار هستند. از جمله مکان های تفریحی و تفرجگاه های زنجان نیز پارک ملت زنجان، تفرجگاه سد تهم، نمایشگاه بین المللی کاسپین زنجان، مجتمع تجاری تفریحی نور زنجان، پارک جنگلی زنجان و تفرجگاه سد حسن ابدال هستند. بزرگترین ساعت آفتابی ایران نیز در شهر زنجان وجود دارد که در میدان مرکزی دانشگاه زنجان قرار گرفته است.

مرسوم ترین و معروف ترین سوغات زنجان چاروق (نوعی کفش زنانه ایران باستان)، چاقو، فرش زنجان و ملیله کاری است. صنایع دستی زنجان مسگری، چاقو سازی، گلیم بافی، فرش بافی، تذهیت، ملیله کاری و چاروق دوزی است.

محصولات کشاورزی زنجان حبوبات، غلات، محصولات جالیزی مثل سیر، گوجه فرنگی و سیب زمینی، محصولات باغی مثل انگور، زیتون و گردو هستند. غذاهای محلی معروف و محبوب زنجان عبارتند از خورش آلوچه با مرغ، جغور بغور، پیازو، بوغدا آشی، آش ترش، آش شیر، شش انداز و کله جوش.