عروسی با ما یک بانک بزرگ در زمینه برگزاری مراسم عروسی است و به شما کمک میکند تا در کوتاهترین زمان ممکن مجموعه ای از بهترین خدمات عروسی مانند: باغ و تالار، مزون ها، گلفروشی ها و... را در دسترس داشته باشید تا کمی دستتان برای انتخاب باز باشد ما تمام این خدمات را برای برگزاری هر چه با شکوه تر مراسم عروسی های شما گرد هم جمع کرده ایم :)

نکاتی برای هفته اول ترک سیگار
پزشکی و سلامت
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۷
ادامه مطلب
نکات مهم در خرید جهاز عروسی
ازدواج
دوشنبه ۲۷ فروردین ۹۷
ادامه مطلب
IOS Application
تجربیات استفاده خودتان از خدمات گوناگون این سایت را با دیگران به اشتراک بگذارید
انجمن سایت عــــــروس
مشاهده انجمن
کانال تلگرام
کسب و کارهای جدید
عروسی با ما در تهران

«عروسی با ما» یک مرجع کامل از تمامی کسب و کارها در زمینه برگزاری مراسم عروسی است که بهترین های هر شهر را در این زمینه معرفی می‌کند و تمامی اطلاعات مربوط به این کسب و کارها را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید موارد مورد نیاز خود برای برگزاری مراسم عروسی را با چشمی باز انتخاب کنید.

ما هم اکنون در تمامی شهر های ایران فعالیت میکنیم، برای مثال با انتخاب شهر تهران تمامی کسب وکارها و برندهای معتبر پایتخت در زمینه برگزاری مراسم عروسی را مشاهده خواهید کرد. هدف «عروسی با ما» دسترسی آسان و همچنین کمک به یافتن بهترین های هر شهر برای کاربران است.

برای هر شهر می‌توانید مواردی شامل بهترین مزون ها، آرایشگاه ها، گل فروشی ها، آتلیه ها، تالارها و باغسراها، کترینگ و رستوران ها و سایر موارد مرتبط با عروسی را همراه با امتیاز و نظراتی که کاربران برای آنها ثبت کرده اند را مشاهده کنید. علاوه بر این میتوانید در بخش انجمن با سایر کاربران به بحث و تبادل نظر پرداخته و ازنظرات و پیشنهادات یکدیگر استفاده کنید.

 

درباره تهران

تهران به عنوان شهری که سال هاست پایتخت ایران است بسیار وسیع و دارای مناطق مختلف می‌باشد. پایتخت پر جمعیت ایران به چهار بخش اصلی شمال، شرق، غرب و جنوب تقسیم می‌شود که می توان گفت این تقسیم بندی، مناطق را از نظر اختلاف طبقاتی نیز تفکیک می‌کند که معمولا هر شخص بسته به منطقه خود امکانات وموارد مورد نیاز خود برای برگزاری عروسی را در همان منطقه یا منطقه نزدیک به آن جستجو می‌کند. به عنوان مثال اکثر باغ تالارهای تهران در منطقه غرب واقع شده اند و این منطقه تبدیل به بورس باغسراها و تالاهای تهران شده است چرا که جزو پر تراکم ترین مناطق تهران است و زمین های باغی زیادی با تراکم های نسبتا بالا در این منطقه واقع شده اند.

سایر موارد نیز به صورت پراکنده در هر منطقه وجود دارد که می‌توان گفت هر منطقه بهترین های خود را دارد. البته تفاوت قیمت برای هر کسب و کار از جمله آرایشگاه، باغسرا، آتلیه و سایر موارد مرتبط با عروسی در شمال شهر معمولا بالاتر و در نواحی دیگر پایین تر می‌باشد. پرتال «عروسی با ما» به شما کمک می‌کند تا بهترین های هر منطقه در پایتخت را به راحتی پیدا کنید.