عروسی با ما یک بانک بزرگ در زمینه برگزاری مراسم عروسی است و به شما کمک میکند تا در کوتاهترین زمان ممکن مجموعه ای از بهترین خدمات عروسی مانند: باغ و تالار، مزون ها، گلفروشی ها و... را در دسترس داشته باشید تا کمی دستتان برای انتخاب باز باشد ما تمام این خدمات را برای برگزاری هر چه با شکوه تر مراسم عروسی های شما گرد هم جمع کرده ایم :)

نکاتی برای هفته اول ترک سیگار
پزشکی و سلامت
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۷
ادامه مطلب
نکات مهم در خرید جهاز عروسی
ازدواج
دوشنبه ۲۷ فروردین ۹۷
ادامه مطلب
IOS Application
تجربیات استفاده خودتان از خدمات گوناگون این سایت را با دیگران به اشتراک بگذارید
انجمن سایت عــــــروس
مشاهده انجمن
کانال تلگرام
کسب و کارهای جدید
عروسی با ما در تبریز

«عروسی با ما» یک مرجع کامل اطلاعاتی در زمینه معرفی کسب و کارهای مربوط به برگزاری مراسم عروسی است که به شما این امکان را می‌دهد تا هر آنچه برای برگزاری مراسم عروسی خود به آن نیاز دارید از جمله آتلیه، مزون لباس عروس، آرایشگاه، تالار و باغسرا و رستوران و کترینگ را به راحتی پیدا کنید. هدف «عروسی با ما» معرفی بهترین های هر کسب و کار در شهرهای مختلف است.

خدمات ما تمامی شهرهای ایران را پوشش میدهد، برای مثال از آنجا که شما شهر تبریز را انتخاب کرده اید، لیستی از بهترین کسب و کارهای مرتبط با عروسی در شهر تبریز را مشاهده خواهید کرد که به شما این امکان را می‌دهد تمامی موارد مورد نیاز در برگزاری مراسم عروسی خود را با توجه به نیاز، سلیقه و بودجه خود انتخاب کنید.

 

درباره تبریز

شهر تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی است که جزو شهرهای زیبا، پر جمعیت و بزرگ ایران است. آب و هوای استان تبریز به طور کلی سرد و خشک است. ترک زبانان تبریز جزو دوست داشتنی ترین مردمان ایران هستند و مهمان نوازی و برخورد خوب آن ها در بین ایرانیان بسیار مشهور است. از بهترین مکان های دیدنی این شهر می‌توان به باغ ائل گلی، خانه مشروطه، مسجد کبود و بازار تبریز اشاره کرد. صنعت چرم تبریز در ایران حرف اول را می‌زند و کمتر کسی است که با شنیدن نام تبریز به یاد چرم تبریز نیفتد.

خیابان ولیعصر را می‌توان به عنوان یکی از بهترین محله های تبریز نام برد و بهترین تالارهای آن تالارهای هتل شهریار، هتل پارس، تالار صدرا و تالار پتروشیمی هستند. در شهری که یکی از بهترین شهرهای ایران است حتماً بهترین های زیادی وجود دارد که «عروسی با ما» شما را در یافتن این بهترین ها برای برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم عروسیتان یاری خواهد کرد.