عروسی با ما یک بانک بزرگ در زمینه برگزاری مراسم عروسی است و به شما کمک میکند تا در کوتاهترین زمان ممکن مجموعه ای از بهترین خدمات عروسی مانند: باغ و تالار، مزون ها، گلفروشی ها و... را در دسترس داشته باشید تا کمی دستتان برای انتخاب باز باشد ما تمام این خدمات را برای برگزاری هر چه با شکوه تر مراسم عروسی های شما گرد هم جمع کرده ایم :)

نکاتی برای هفته اول ترک سیگار
پزشکی و سلامت
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۷
ادامه مطلب
نکات مهم در خرید جهاز عروسی
ازدواج
دوشنبه ۲۷ فروردین ۹۷
ادامه مطلب
IOS Application
تجربیات استفاده خودتان از خدمات گوناگون این سایت را با دیگران به اشتراک بگذارید
انجمن سایت عــــــروس
مشاهده انجمن
کانال تلگرام
کسب و کارهای جدید
عروسی با ما در سمنان

شهر سمنان مرکز استان سمنان است که از آن می‌توان به عنوان پرجمعیت ترین شهر استان سمنان نیز نام برد و دارای آب و هوای خشک و معتدل می‌باشد به طوری که تابستان های گرم و زمستان های نسبتا سردی دارد. وسعت این شهر در حدود ۲۲۱۹ کیلومتر مربع است که در قسمت جنوبی رشته کوه های البرز قرار دارد. این شهر به راه آهن سراسری تهران مشهد متصل است و از ویژگی های بارز آن قرار گرفتن در بین مسیر ارتباطی تهران و مشهد است، این شهر دو فرودگاه تجاری و نظامی نیز دارد.

استان سمنان و همچنین شهرستان سمنان مرکز این استان، دارای قدمت بسیار زیادی است و از این رو اماکن تاریخی و باستانی بسیار زیادی دارد که از جمله آن به گرمابه پهنه سمنان، بنای دارالحکومه، بازار سمنان، برج چهل دختران، قلعه های سارو، قلعه پاچنار، قلعه زاوغان، یخدان آتشگاه، دژ چرمینه، کاروان سرای سنگی آهوان و دروازه ارگ سمنان می توان اشاره کرد. همچنین سمنان دارای جاذبه های طبییعی زیادی مثل معدن نمک ملحه و دلفین های نمکی، چشمه های آب گرم، جگل ابر، جنگل دشت شاد، جنگل و آبشار نام نیک، خوش ییلاق، چشمه هفت رنگ، دشت آفتابگردان، رضا آباد، چشمه علی، چشم قل قل و تنگه زندان نیز می‌باشد.

محصولات کشاورزی و دامی استان سمنان، پسته، انگور، گردو و محصولات لبنی شیر گوسفند است، روغن زرد استان سمنان نیز بسیار مرغوب و معروف است. سوغات و صنایع دستی سمنان سفال و سرامیک، پلاس و کرباس دستباف، پارچه های پشمی، چادر شب های پشمی و ابریشمی، نمد مالی، گلیم بافی و قالی بافی است و از نان های محلی و نوعی آبنبات به نام چیکو نیز بعنوان دیگر سوغات استان سمنان می توان نام برد.

چند نمونه از غذاهای محلی و سنتی استان سمنان چرتمه پلو، سبزی پلو دامغانی، کله جوش سمنانی، چلو گوشت سمنانی، لپه قرمه دامغانی، مانی پلو و تاک پلو هستند.