عروسی با ما یک بانک بزرگ در زمینه برگزاری مراسم عروسی است و به شما کمک میکند تا در کوتاهترین زمان ممکن مجموعه ای از بهترین خدمات عروسی مانند: باغ و تالار، مزون ها، گلفروشی ها و... را در دسترس داشته باشید تا کمی دستتان برای انتخاب باز باشد ما تمام این خدمات را برای برگزاری هر چه با شکوه تر مراسم عروسی های شما گرد هم جمع کرده ایم :)

نکاتی برای هفته اول ترک سیگار
پزشکی و سلامت
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۷
ادامه مطلب
نکات مهم در خرید جهاز عروسی
ازدواج
دوشنبه ۲۷ فروردین ۹۷
ادامه مطلب
IOS Application
تجربیات استفاده خودتان از خدمات گوناگون این سایت را با دیگران به اشتراک بگذارید
انجمن سایت عــــــروس
مشاهده انجمن
کانال تلگرام
کسب و کارهای جدید
عروسی با ما در قزوین

شهر قزوین مرکز استان قزوین و شهری توسعه یافته در ایران است که ریشه آن به زمان ساسانیان باز می‌گردد. این شهر در زمان حکومت صفویان در حدود ۵۷ سال پایتخت ایران بوده و همین امر باعث شده که دارای اماکن، موزه ها و آثار تاریخی بی شماری باشد. این شهر همچنین مهد خوشنویسان بزرگ ایران و پایتخت خوشنویسی ایران نیز لقب گرفته است که از جمله خوشنویسان مشهور این شهر میرعماد قزوینی است. قزوین دارای آب و هوای سرد و نیمه خشک است که تابستان های خنک و زمستان های سردی دارد. زبان مردم این شهر فارسی با لهجه ی خاص قزوینی است.

شهر قدیمی و تاریخی قزوین دارای آثار باستانی زیادی از جمله عمارت چهلستون قزوین، مسجد جامع عتیق، مسجد و مدرسه صالحیه و پنج علی، پل لوشان، موزه شهر قزوین، بازار قزوین، حمام قجر، آب انبارهای قزوین عمارت کلاه فرنگی یا بنای عالی قاپو قزوین و کلیسای کانتور می‌باشد. همچنین مناطق طبیعی و تفرجگاه های گردشگری زیادی مثل منطقه الموت، دره گرماگلو، آبشار ایل چوپان، غار عباس آباد، کوه شاه البرز، منطقه ییلاقی پیچ بن، آبشار گرمارود، دریاچه اوان، دره اندِج رود، غار قلعه کرد، دره نینه رود، تپه زاغه قزوین، آب گرم یله گنبد، غار قلعه کرد و ایوان سنگی نیاق در این استان وجود دارد.

مهمترین صنایع دستی شهر قزوین نقاشی و تذهیب، گلابتون دوزی، نم نم دوزی، فرش بافی، گلیم بافی، گیوه دوزی، آینه سازی ،قفل سازی و منبت کاری است.، جاجیم بافی، چادر شب بافی و سرمه دوزی است.

این شهر در عرصه موسیقی نیز شهرت دارد و از سوغات خوراکی این شهر نیز می‌توان به انواع نان ها از جمله نان چای، نان نازک، نان چرخی، نان برنجی و انواع شیرینی ها از جمله شیرینی قندی و شیرینی پادرازی اشاره کرد. از غذاهای محلی و معروف قزوین نیز می‌توان از قیمه نثار، کوکو شیرین، شیرین پلو، دُیماج، آش دوغ قزوین و آش ماش پیازو را نام برد.