عروسی با ما یک بانک بزرگ در زمینه برگزاری مراسم عروسی است و به شما کمک میکند تا در کوتاهترین زمان ممکن مجموعه ای از بهترین خدمات عروسی مانند: باغ و تالار، مزون ها، گلفروشی ها و... را در دسترس داشته باشید تا کمی دستتان برای انتخاب باز باشد ما تمام این خدمات را برای برگزاری هر چه با شکوه تر مراسم عروسی های شما گرد هم جمع کرده ایم :)

نکاتی برای هفته اول ترک سیگار
پزشکی و سلامت
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۷
ادامه مطلب
نکات مهم در خرید جهاز عروسی
ازدواج
دوشنبه ۲۷ فروردین ۹۷
ادامه مطلب
IOS Application
تجربیات استفاده خودتان از خدمات گوناگون این سایت را با دیگران به اشتراک بگذارید
انجمن سایت عــــــروس
مشاهده انجمن
کانال تلگرام
کسب و کارهای جدید
عروسی با ما در کرج

شهر کرج مرکز استان البرز یکی از شهرهای کوه پایه ای و همچنین یکی از کلانشهرهای ایران است که در دامنه رشته کوه های البرز واقع شده است. این شهر با وسعت ۱۶۲ کیلومتر مربع جمعیتی در حدود ۱ میلیون و ۹۰۰ هزار نفر دارد و از نظر جمعیت پس از شهرهای تهران، مشهد و اصفهان چهارمین شهر پر جمعیت ایران است.

شهر کرج از سمت شمال به استان مازندران، از سمت جنوب به شهرستان شهریار و استان مرکزی، از سمت غرب به ساوجبلاغ و قزوین و از سمت شرق به تهران محدود شده است. در سال ۱۳۸۸ استان البرز از جدا شدن شهرستان های کرج، طالقان، ساوبجبلاغ و نظرآباد از تهران تشکیل شد و به عنوان سی و یکمین استان کشور شناخته و کرج به عنوان مرکز این استان انتخاب شد. کرج پس از تهران بیشترین تعداد مهاجر را دارد و شهر مهاجر پذیری است. این شهر دارای مراکز تولیدی و صنعتی زیادی است و به علت قرار گرفتن در دامنه کوه های البرز در تابستان دارای آب و هوای نیمه بیابانی و خشک است و در زمستان آب و هوای کوهستانی و ییلاقی دارد.

از جمله مکان های تاریخی، تفریحی و دیدنی کرج می‌توان جاده چالوس، باغ سیب مهرشهر، کاخ مروارید (شمس)، روستای تاریخی آتشگاه، باغه لاله های کچسر، پل تاریخی کرج، کاخ ناصر الدین شاه شهرستانک، کاروانسرای شاه عباسی، امامزاده طاهر، پارک خانواده جهانشهر را نام برد.

دیگر جاذبه های تفریحی کرج مجموعه سد امیرکبیر، پیست اسکی دیزین، پیست اسکی خور، روستای آتشگاه، آتشکده تخت رستم، کاخ سلیمانیه، حمام تاریخی مصباح، روستای برغان، دریاچه سد طالقان، رودخانه کرج، غار یخ مراد، آبشار آدران، دهکده آبی پارس ،پارک تنیس، کوه باغستان و پیست موتور کراس حصارک هستند. مهمترین صنایع دستی کرج کوزه سازی و گلدان سازی است و همچنین از مهمترین سوغات و محصولات کشاورزی استان البرز می‌توان به آلوی برغان اشاره کرد.