عروسی با ما یک بانک بزرگ در زمینه برگزاری مراسم عروسی است و به شما کمک میکند تا در کوتاهترین زمان ممکن مجموعه ای از بهترین خدمات عروسی مانند: باغ و تالار، مزون ها، گلفروشی ها و... را در دسترس داشته باشید تا کمی دستتان برای انتخاب باز باشد ما تمام این خدمات را برای برگزاری هر چه با شکوه تر مراسم عروسی های شما گرد هم جمع کرده ایم :)

نکاتی برای هفته اول ترک سیگار
پزشکی و سلامت
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۷
ادامه مطلب
نکات مهم در خرید جهاز عروسی
ازدواج
دوشنبه ۲۷ فروردین ۹۷
ادامه مطلب
IOS Application
تجربیات استفاده خودتان از خدمات گوناگون این سایت را با دیگران به اشتراک بگذارید
انجمن سایت عــــــروس
مشاهده انجمن
کانال تلگرام
کسب و کارهای جدید
عروسی با ما در ایلام

شهر ایلام مرکز استان ایلام در غرب ایران است و در دامنه های غربی رشته کوه زاگرس قرار دارد، جالب است بدانید که دور تا دور این شهر را کوه احاطه کرده است. این شهر که نام قدیم آن اریوجان بوده است به دلیل مجاورت با کوه ها و جنگل دارای آب و هوای معتدل کوهستانی می‌باشد و در فصل بهار جلوه زیبایی در حصار کوه های اطراف خود دارد. مساحت آن ۲۰۱۳۸ کیلومتر مربع و جمعیتی بالغ بر ۲۰۰ هزار نفر دارد.

ایلام سومین شهر بزرگ کرد نشین در ایران پس از کرمانشاه و سنندج است و زبان مردم این شهر کردی ایلامی است. این شهرستان دارای سه بخش مرکزی، سیوان و چوار است. استان ایلام از قسمت غرب با عراق، از جنوب با خوزستان، از شرق با لرستان و از شمال با کرمانشاه همجوار است. به خاطر زیبایی و سرسبز و کوهستانی بودن، این استان را عروس زاگرس نیز می‌نامند.

شهر کوهستانی و زیبای ایلام دارای جاذبه های تاریخی و طبیعی زیادی است که از جاذبه های تاریخی آن می توان به مکان هایی همچون تنگه قوچعلی، تخت خان، کاخ والی، تپه ورده کبود، قلعه قیران، قلعه اسماعیل خان، کاخ فلاحتی، غار کناتاریکه، زیارتگاه صاحب الزمان و مسجد جامع ایلام اشاره کرد. این شهر کوهستانی همچنین دارای آبشارها و جاذبه های طبیعی زیادی مثل آبشار چم آو، آبشار سرطاق، آسیاب های آبی قدیمی ، تفرجگاه تجریان، کوه قلاقیران، پارک تفریحی چغا سبز، تنگه ارغوان، دره ییلاقی هفت آب، تلخاب، تنگ گراو، جزمان رود، چرداول ، تالاب چکر، کنجان جم، قلاچه، قلارنگ، مانشت، کان گنبد است که گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می‌کند.

سوغات ایلام شیرینی های سنتی ایلام، حلوای بگل، نان محلی (نان ساجی - نان بیگ - نان گرده)، صنایع دستی ایلام مثل جاجیم، گلیم برجسته، گیوه و غیره می‌باشد و از غذاهای معروف آن سوپ زمستان ترخینه، قله ماسوا، خورشت تره کوهی، کوفته سیرابی و شله امیری و گوجه پونه است.