عروسی با ما یک بانک بزرگ در زمینه برگزاری مراسم عروسی است و به شما کمک میکند تا در کوتاهترین زمان ممکن مجموعه ای از بهترین خدمات عروسی مانند: باغ و تالار، مزون ها، گلفروشی ها و... را در دسترس داشته باشید تا کمی دستتان برای انتخاب باز باشد ما تمام این خدمات را برای برگزاری هر چه با شکوه تر مراسم عروسی های شما گرد هم جمع کرده ایم :)

نکاتی برای هفته اول ترک سیگار
پزشکی و سلامت
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۷
ادامه مطلب
نکات مهم در خرید جهاز عروسی
ازدواج
دوشنبه ۲۷ فروردین ۹۷
ادامه مطلب
IOS Application
تجربیات استفاده خودتان از خدمات گوناگون این سایت را با دیگران به اشتراک بگذارید
انجمن سایت عــــــروس
مشاهده انجمن
کانال تلگرام
کسب و کارهای جدید
عروسی با ما در بوشهر

شهر بوشهر مرکز استان بوشهر در جنوب غربی ایران قرار دارد. استان بوشهر در کنار خلیج فارس قرار گرفته است و مرکز این استان یعنی شهرستان بوشهر جمعیتی بالغ بر ۲۶۰ هزار نفر دارد و وسعت آن ۲۳۱۶۷ کیلومتر مربع است. شهر بوشهر دارای آب و هوای گرم و خشک است و مردم آن به زبان فارسی و با گویش محلی صحبت می‌کنند. این شهر به دلیل مجاورت با خلیج فارس تجارتی قوی با کشورهای حاشیه خلیج فارس انجام می‌دهد. اولین نیروگاه اتمی ایران در بوشهر راه اندازی شد و همچنین این شهر چاه های عظیمی از نفت و گاز را در اختیار دارد. صنعت صیادی بوشهر نیز بسیار قوی است و هر ساله صدها تن ماهی از این بندر صادر می‌شود.

از میان اماکن تاریخی، گردشگری و تفریحی بوشهر می‌توان به بازار قدیم، بوستان شغاب، عمارت کازرونی، جزیره شیف، بازار ماهی فروشان، ریشهر بوشهر، مدرسه گلستان، پارک جنگلی چاهکوتاه، عمارت حاج رئیس، موزه دریانوردی و عمارت کلاه فرهنگی، مدرسه سعادت، عمارت ملک، کلیسای گئورک مقدس، قبر ژنرال، خانه قاضی، عمارت گلشن، عمارت دهدشتی و آب انبار قوام اشاره کرد.

سوغات بندر بوشهر خرما، پنیر نخل، ارده بوشهر، خارک، خارک پخته، حلوار راشی، حلوار سنگک، مسقطی و ماهی و میگو است و صنایع دستی آن نیز گبه و گلیم، عبا بافی، حصیر بافی، سفالگری، گرگور بافی (نوعی تور ماهی گیر) و لنج و قایق سازی است.

این شهر به دلیل همجواری با دریا و ساحلی بودن دارای غذاهای محلی دریایی زیادی است و درواقع می‌توان گفت سهم عمده ای از خوراک مردم بوشهر را ماهی و میگو تشکیل می‌دهد از رایج ترین غذاهای محلی این شهر انواع قلیه مثل قلیه اسفناج، قلیه ماهی، قلیه میگو، قلیه کباب، آبگوشت ماهی ،شنیسل میگو، دم پخت ماهی، ماهی شور پلو، حواری ماهی، ماموسه و پاکوره از جمله قلیه ها و غذاهای محلی بوشهر هستند.