عروسی با ما یک بانک بزرگ در زمینه برگزاری مراسم عروسی است و به شما کمک میکند تا در کوتاهترین زمان ممکن مجموعه ای از بهترین خدمات عروسی مانند: باغ و تالار، مزون ها، گلفروشی ها و... را در دسترس داشته باشید تا کمی دستتان برای انتخاب باز باشد ما تمام این خدمات را برای برگزاری هر چه با شکوه تر مراسم عروسی های شما گرد هم جمع کرده ایم :)

نکاتی برای هفته اول ترک سیگار
پزشکی و سلامت
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۷
ادامه مطلب
نکات مهم در خرید جهاز عروسی
ازدواج
دوشنبه ۲۷ فروردین ۹۷
ادامه مطلب
IOS Application
تجربیات استفاده خودتان از خدمات گوناگون این سایت را با دیگران به اشتراک بگذارید
انجمن سایت عــــــروس
مشاهده انجمن
کانال تلگرام
کسب و کارهای جدید
عروسی با ما در بجنورد

شهر بجنورد مرکز استان خراسان شمالی و در شمال شرقی ایران واقع شده است. این شهر ۳۶ کیلومتر مربع مساحت و در حدود ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارد و در بین رشته کوه های آلاداغ و کپه داغ قرار دارد. شهر بجنورد با شهرهای اسفراین، شیروان و آشخانه همسایه است و از نظر جمعیت چهل و چهارمین شهر کشور می‌باشد. این شهر دارای آب و هوای معتدل کوهستانی است و آب و هوای نسبتا خوبی دارد. مردم بجنورد با گویش محلی خراسان شمالی صحبت می‌کنند. استان خراسان شمالی از آن دسته استان های کشور است که گویش های زیادی در آن وجود دارد مثل ترکی، فارسی، بلوچی، تاتی، کردی کرمانجی و ترکمنی که رایج ترین گویش آن ها کردی و ترکی است.

شهر خوش آب و هوای بجنورد مکان های گردشگری و تاریخی و تفریحی زیادی دارد که از جمله بهترنی مکان های آن می‌توان از آرامگاه بابا توکل، چشمه بابا امان، پارک و چشمه بشقارداش، امامزاده سلطان سید عباس، بنای عمارت مفخم، غار گنج کوه، کوه بابا موسی، آبشار بیار، غار بیدک، آبشار حمید، برج راز، مجموعه سبزه میدان، کوشک باغ علی آباد، غار خزینه راه و غار کنه گرم نام برد.مهمترین و محبوب ترین سوغات بجنورد آبنبات و شکر پنیر، قره قروت و کشک است. و دیگر سوغات این شهر نیز خشکبار، کشمش، هلوو سیب و لواشک است.

یکی از محصولات مهم کشاورزی در استان خراسان شمالی و همچنین در بجنورد انگور است که به عنوان سوغات این شهر نیز محسوب می‌شود که انواع انگورهای خلیلی و کلاداری یا رازقی است. معروف ترین غذاهای آن آش یارمه، قروتو، شله ماش بجنوردی و نان محلی قطاب و آش جوشواره است.