عروسی با ما یک بانک بزرگ در زمینه برگزاری مراسم عروسی است و به شما کمک میکند تا در کوتاهترین زمان ممکن مجموعه ای از بهترین خدمات عروسی مانند: باغ و تالار، مزون ها، گلفروشی ها و... را در دسترس داشته باشید تا کمی دستتان برای انتخاب باز باشد ما تمام این خدمات را برای برگزاری هر چه با شکوه تر مراسم عروسی های شما گرد هم جمع کرده ایم :)

نکاتی برای هفته اول ترک سیگار
پزشکی و سلامت
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۷
ادامه مطلب
نکات مهم در خرید جهاز عروسی
ازدواج
دوشنبه ۲۷ فروردین ۹۷
ادامه مطلب
IOS Application
تجربیات استفاده خودتان از خدمات گوناگون این سایت را با دیگران به اشتراک بگذارید
انجمن سایت عــــــروس
مشاهده انجمن
کانال تلگرام
کسب و کارهای جدید
عروسی با ما در اردبیل

شهر اردبیل مرکز استان اردبیل واقع در شمال غربی ایران و یکی از کلان شهرهای مهم کشور است. نام این شهر در واقع آرتاویل بوده است که از ترکیب دو واژه آرتا به معنی شهر و ویل به معنی مقدس ساخته شده است. گویش مردم این شهر ترکی و فارسی است یعنی از هر دو گویش استفاده می‌کنند.

شهر اردبیل دارای آب و هوای معتدل کوهستانی است و هوای خنک و مطبوعی در فصل های بهار و تابستان دارد که همین امر یکی از جاذبه ها و دلایل محبوبیت این شهر در کشور چهار فصل ایران است و آن را تبدیل به یکی از قطب های گردشگری کشور کرده است. در فصل زمستان نیز عده زیادی برای استفاده از چشمه های آّب گرم و ورزش های زمستانی به این شهر سفر می‌کنند.

از مکان های تاریخی شهر زیبا و قدیمی اردبیل می توان موزه چینی خانه، آرامگاه شیخ صفی الدین اردبیلی، کلیسای مریم مقدس، پل هفت چشمه و مسجد جامع اردبیل را نام برد. همچنین این شهر جاذبه های گردشگری و طبیعی زیادی دارد که از جمله آن ها می توان به گردنه حیران، جنگل فندق لو، دریاچه نئور، چشمه های آب گرم سرعین اشاره کرد. به علت اینکه این شهر در گذشته یکی از گذرگاه های کاروان های تجاری بوده است دارای کاروانسراهای زیادی نیز می باشد که از جمله آن می‌توان به کاروانسراهای عباسی، کاروانسرای صائین و کاروانسرای قانلی بولاغ اشاره کرد.

در بین غذاهای محلی اردبیل آش دوغ، کوفته، پیچاق قیمه آن بسیار معروف است.سوغات اردبیل، تخمه آفتابگردان، عسل، لبینیات و گیاهان دارویی اردبیل است. به علت سردسیر بودن شهر اردبیل مهمترین صنایع دستی آن بافتنی است و هنر اصلی مردم این شهر بافتنی های از جمله کلاه شال و جوراب و دستکش کاموایی است و دیگر صنایع دستی آن نیز ظروف مسی، سفالی، کاشی معرق، نقاشی روی چرم و غیره می‌باشد.