عروسی با ما یک بانک بزرگ در زمینه برگزاری مراسم عروسی است و به شما کمک میکند تا در کوتاهترین زمان ممکن مجموعه ای از بهترین خدمات عروسی مانند: باغ و تالار، مزون ها، گلفروشی ها و... را در دسترس داشته باشید تا کمی دستتان برای انتخاب باز باشد ما تمام این خدمات را برای برگزاری هر چه با شکوه تر مراسم عروسی های شما گرد هم جمع کرده ایم :)

نکاتی برای هفته اول ترک سیگار
پزشکی و سلامت
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۷
ادامه مطلب
نکات مهم در خرید جهاز عروسی
ازدواج
دوشنبه ۲۷ فروردین ۹۷
ادامه مطلب
IOS Application
تجربیات استفاده خودتان از خدمات گوناگون این سایت را با دیگران به اشتراک بگذارید
انجمن سایت عــــــروس
مشاهده انجمن
کانال تلگرام
کسب و کارهای جدید
عروسی با ما در اهواز

شهر اهواز مرکز استان خوزستان با مساحت ۶۴۲۳۶ کیلومتر مربع در جنوب غربی ایران واقع شده است که چهارمین شهر وسیع ایران و از نظر جمعیتی نیز هفتمین شهر پر جمعیت کشور است. اهواز دارای آب و هوای گرم و مرطوب است و زمستان های این شهر آب و هوای نسبتا ملایم و مطبوعی دارد. این شهر گرمسیری مردمانی خونگرم و مهمان نواز دارد و مردم ایران اهواز را شهر شب های زنده ایران می‌دانند.

شهر اهواز دارای مکان های تاریخی، تفریحی و گردشگری زیادی است که از مکان های تاریخی آن می‌توان به بنای تاریخی معین التجار، گورستان سنگی و بقعه علی ابن مهزیار اهوازی و کلیسای پروتسان اشاره کرد. در بین مکان های گردشگری و دیدنی اهواز نیز میتوان از رودخانه کارون، تالاب بام دژ، اسکله تفریحی اهواز و رویال پارک نام برد. یکی از جاذبه های منحصر به فرد شهر اهواز وجود ۹ پل بر روی کارون است که هر کدام از این پل ها یک منطقه تفریحی زیبا را تشکیل داده است که زیباترین آن ها پل سفید است. پل سفید نخستین پل معلق در ایران و چهارمین پل معلق دنیا است. همچنین طولانی ترین آبشار مصنوعی کشور نیز در اهواز و روی پل هفتم قرار دارد که به تازگی ساخته شده است. یکی دیگر از جاذبه های اهواز بورس فلافل این شهر است که بین گردشگران داخلی و خارجی از جایگاه ویژه ای برخوردار است. خیابانی به نام انوشه در این شهر وجود دارد که تمام طول این خیابان را فقط اغذیه فروشی ها و فلافل فروشی های متنوع پر کرده است.

شهر اهواز سوغاتی های زیادی دارد که از جمله آن صنایع دستی اهواز مثل حصیربافی و بوریا بافی، خرما و محصولات مربوط به آن مثل کلوچه خرمایی، قند خرما، شیره خرما، رنگینک خرما و غیره می‌باشد. خوردنی ها و غذاهای اهواز را شاید در هیچ کجای ایران نتوانید بیابید، اکثر غذاهای دریایی با شیوه های طبخ متفاوت، ادویه های مخصوص، فلافل و سمبوسه، انواع شیرینی و قهوه های عربی خوردنی های متنوعی است که تنها در اهواز می‌توان یافت. مهمترین صنایع کشاورزی اهواز نیز خرما، نیشکر، گندم و جو است.